Ajans Hizmetlerimiz

Fiyat Teklifi Alın

Danışanlarımızın bizim hakkımızda söyledikleri

Çalışmamızın ilk haftası verim almaya başladık. Kendisi ve ekibi konularına oldukça hakim. Uzun uzun anlatmadan beklentimizi anladılar ve hemen harekete geçtiler. Sadece sosyal medya değil, grafik tasarım, web tasarım, seo reklamları, facebook, instagram, google araçları konusunu tek kanaldan çözmek iş yükümüzü inanılmaz hafifletti. Artan zamanımızı satış ve işletmemizi geliştirmeye ayırdık. Kurumsallaşma yolunda olan bir firma olarak beklediğimiz profesyonel desteği aldığımız için şanslıyız.

Alis Dijital ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Hem Facebook hem de Instagram için yaptığı çalışmalardan çok memnun kaldık. Özellikle Facebook ve Instagram hesap kurulumu ile reklam yönetimi konularında bize fazlasıyla yardımcı oldu. Tüm isteklerimizi karşıladığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle Alis Dijital'i tavsiye ederim.

Gerçekten profesyonel bir ekip. Tüm ihtiyaçlarım için bir çözümleri oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Nasıl Çalışırız?

"Nereye gideceğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yoktur." sözünü duyduysanız, planlamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkındasınızdır. Bu yüzden planlamadan asla yola çıkmıyoruz.

1

Sizi Dinleriz

Sizin markanızı, geçmiş çalışmalarınızı ve gelecek hayallerinizi dinleriz. Size sorular sorar ve karşılıklı tartışarak markanız hakkındaki notlarımızı alırız.

2

Mülklerinizi Kontrol Ederiz

Sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için şu an hangi konumda olduğunuzu öğreniriz. Geçmiş çalışmalarınızı ve verilerinizi inceleyerek sizi en detaylı şekilde tanımaya çalışırız.

3

Hedefinize Giden Yolu Planlarız

A noktası (şu anki konumunuz) ve B noktası(gitmek istediğiniz konum) belirledikten sonra aradaki köprüyü inşaa etmek için hangi dijital pazarlama çalışmalarına ve ne kadar reklam bütçesine ihtiyacımız olduğunu çıkarırız.

4

Çalışmalara Başlar ve Test Ederiz

Şu anki konumunuzdan, hedefinize giden köprüyü kurmamız için vakit kaybetmeden çalışmalara başlarız. Değişkenleri test eder, en doğru sonucu veren varlık ile devam ederiz.

Bize ulaşın

Alis Dijital, Kayseri ve İstanbul merkezli bir pazarlama ve reklam ajansıdır. Firma ve bireylerin markalaşma ve işlerini büyütmeleri konusunda çeşitli hizmetler ve eğitimler sunmaktadır. Ajansın temel hedefi, müşterilerinin pazarlama stratejilerini geliştirmek, marka bilinirliğini artırmak ve müşteri tabanını genişletmek için etkili çözümler sunmaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Lütfen ilgilendiğiniz hizmeti seçiniz.
Lütfen isminizi giriniz.
Lütfen telefon numaranızı giriniz.
Lütfen e-mailinizi giriniz.
Lütfen mesajınızı giriniz.
Yukarı