Alis Dijital Hakkında

Alis Dijital Reklam Ajansı 2016 yılından beri aktif olarak sektörde olan, 10 kişilik tutkulu bir ekipten oluşan dijital pazarlama, kreatif tasarım ve e-ihracat danışmanlık ajansıdır. Ajansın amacı, müşteri kazanımlarını arttırmak isteyen küçük, orta ve büyük işletmelerin sistemlerini kurarak kazançlarını artırmak için reklamlarını yönetmek, markalarını kurgulamak ve danışmanlık vermektir.

Armut-Beyaz Armut

117+

Memnun
Danışan Müşteri

25+

Milyon
Reklam Bütçesi

10+

Kişilik
Profesyonel Ekip

Image Image
Image Image
Bulb icon

Yaratıcı Fikirler

Sıradanlıktan uzak, size göre kurgulanmış kreatif çözümler üretiyoruz.

Award icon

Üstün Müşteri Memnuniyeti

Sizi dinleyip, sizin isteklerinize ve markanıza en uygun stratejiyi kurguluyoruz.

Team icon

Kesintisiz ve Sürekli Ulaşım

Markanıza özel yapılan tüm işlemlerden bilgi sahibi olmanız için sizi sürekli bilgilendiriyoruz.

Bazı danışanlarımızın bizim hakkımızda söyledikleri

Çalışmamızın ilk haftası verim almaya başladık. Kendisi ve ekibi konularına oldukça hakim. Uzun uzun anlatmadan beklentimizi anladılar ve hemen harekete geçtiler. Sadece sosyal medya değil, grafik tasarım, web tasarım, seo reklamları, facebook, instagram, google araçları konusunu tek kanaldan çözmek iş yükümüzü inanılmaz hafifletti. Artan zamanımızı satış ve işletmemizi geliştirmeye ayırdık. Kurumsallaşma yolunda olan bir firma olarak beklediğimiz profesyonel desteği aldığımız için şanslıyız.

Alis Dijital ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Hem Facebook hem de Instagram için yaptığı çalışmalardan çok memnun kaldık. Özellikle Facebook ve Instagram hesap kurulumu ile reklam yönetimi konularında bize fazlasıyla yardımcı oldu. Tüm isteklerimizi karşıladığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle Alis Dijital'i tavsiye ederim.

Gerçekten profesyonel bir ekip. Tüm ihtiyaçlarım için bir çözümleri oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Yukarı